Ogłoszenia2019-02-20T19:50:35+00:00

XXVIII Niedziela zwykła

1. Jutro przypada Święto Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Nabożeństwo różańcowe ofiarujemy za wychowawców tak żyjących, jak
    i zmarłych, oraz za rodziców, którzy są pierwszymi wychowawcami dzieci
    i młodzieży. Serdecznie zapraszamy na różaniec nauczycieli i rodziców.
  2. W tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:

Wtorek; św. Teresy od Jezusa, dziew. i dok. Kościoła.

Środa; św. Jadwigi Śląskiej.

Czwartek; św. Antoniego Antiocheńskiego, bp i męcz.

Piątek; św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia.

Na różaniec zapraszamy pracowników Służby Zdrowia, gdzie wspólnie będziemy się modlić w ich intencji i tych, którzy służą.

1. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje z racji Światowego Dnia Misyjnego.
  2. Zachęcamy do brania udziału w nabożeństwie różańcowym.
  3. W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W najbliższą środę na różaniec i Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. W czasie różańca dzieciom zostaną wręczone różańce. Zaś rodzice, którzy wyrazili taką wolę podejmą modlitwę różaniec rodziców za dzieci w intencji dobrego przygotowania się do przyjęcia I Komunii św.
  5. Wypominki można składać w zakrystii przed lub po Mszach św. księżom lub panu kościelnemu.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do puszek przed kościołem na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z racji Dnia Papieskiego dla zdolnej młodzieży studiującej, która pochodzi z biednych rodzin. Z tego wsparcia korzysta 2500 tys. studentów.

Niedziela i święta

(Zobacz intencje mszalne)

Codziennie 30 min przed każdą Mszą Świętą.

Odpust parafialny

V Synod Diecezji Tarnowskiej