Ogłoszenia2019-02-20T19:50:35+00:00

XX Niedziela zwykła

1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie kościoła rodzinom z osiedla Śr. Wsi cz. II.

W bieżącym tygodniu ofiary na ten cel składają rodziny
           z osiedla Śr. Wsi cz. I.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
    Wtorek; św. Bernarda opata i doktora Kościoła.

Środa; św. Piusa X papieża.

Czwartek; NMP Królowej.

Sobota; św. Bartłomieja Apostoła.

1. W przyszłą niedzielę po rannej Mszy św. zmiana tajemnic Kół Koronkowych Miłosierdzia Bożego.
  2. W tygodniu Mszę św. będą odprawiane rano o godz. 7:00 z wyjątkiem środy kiedy Msza św. będzie po południu o godz. 18:00.
  3. W najbliższy wtorek na parkingu przy kościele w godzinach od 8:00 do 16:00 będzie można dokonać przeglądu technicznego gaśnic.
  4. Limanowski Dom Kultury serdecznie zachęca do obejrzenia filmu dokumentalnego poświęconego historii św. Ojca Pio: Tajemnica Ojca Pio. Film jest wyświetlany w dniach od 16 do 22 sierpnia. Ufamy, ze film ten nie tylko przybliży postać św. Ojca Pio, ale także pozwoli „dotknąć” świętości Stygmatyka
    z Pietrelciny.

Niedziela i święta

(Zobacz intencje mszalne)

Codziennie 30 min przed każdą Mszą Świętą.

Odpust parafialny

V Synod Diecezji Tarnowskiej