Drodzy bracia i siostry!

Z okazji Wielkanocy, pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia! Chcemy za Marią Magdaleną i Apostołami powtórzyć jeszcze raz, że grób jest pusty, że Pan nasz, Jezus Chrystus żyje!

W tych życzeniach, zamieszczamy także Boże błogosławieństwo, niech Bóg, który tak bardzo ukochał człowieka, że wydał swojego Syna, po to abyśmy mogli mieć życie, i to życie w obfitości, obdarzy Was swoim pokojem i umocni Was w czasie panującej pandemi. Niech da Wam zdrowie duszy i ciała.

Chrześcijaństwo nie kończy się na krzyżu! Prawda o zmartwychwstaniu rzuca na nasze życie światło nadziei! Nie pozwólcie zabić w sobie tej nadziei, która bije z pustego grobu i opromienia tych, co wyszli jej na spotkanie w poranek wielkanocny.  Jeżeli ufamy Bogu to nic nie jest stracone. Bóg jest większy od całego zła, które panuje na świecie!

Chrystus Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!!!

Duszpasterze parafii św. Józefa Rzemieślnika w Starej Wsi.