Zachęcamy do wzięcia udziału w indywidualnych rekolekcjach: ODDANIE33.

Czas trwania rekolekcji : 20 luty – 24 marzec. Zaczniemy w sobotę po Środzie Popielcowej, a skończymy w przeddzień Uroczystości Zwiastowania Pańskiego.

Uwieńczeniem rekolekcji jest indywidualny, uroczysty akt oddania Niepokalanemu Sercu Maryi w Uroczystość Zwiastowania NMP 25 marca 2021r. 

Okres rekolekcji, trwający 33 dni, ma dwa znaczenia: po pierwsze – jest on czasem duchowego przygotowania do aktu całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję, po drugie – upamiętnia on okres 33 lat, które Pan Jezus spędził na ziemi.

Na teksty rekolekcyjne składa się Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie objawień Matki Bożej z Fatimy.

Patrz strony:

(https://oddanie33.pl/33dni)

(https://oddanie33.pl/33dni-mlodzi)

Nie wychodząc z domu możemy zagłębiać się w podane teksty: Słowo Boże, nauczanie Kościoła, teksty świętych i mistyków oraz przesłanie Matki Bożej z Fatimy.

Codziennie w czasie rekolekcji:

1) przeczytaj lub odsłuchaj teksty przeznaczone na dany dzień (https://oddanie33.pl/33dni)

2) postaraj się znaleźć codziennie od 5-15 minut na osobistą modlitwę w ciszy, wracając do przeczytanych (usłyszanych) tekstów.

Jeśli rozważania wydadzą Ci się zbyt trudne, możesz przejść do wersji łatwiejszej – kliknij tutaj.

3) dobrą metodą jest również przeczytanie (wysłuchanie) tekstów wieczorem (dzień wcześniej), a następnie powracanie myślami, w ciągu całego dnia następnego, do tego co najbardziej utkwiło nam w pamięci

W razie wszelkich problemów i wątpliwości – pomocą służą wolontariusze z „Fundacji TotaTua”, którzy bardzo chętnie odpowiadają na zadane pytania pod numerami telefonów: 

690-530-088 lub 606-845-191.

Strony internetowe:

1) Dla wszystkich

2) Dla młodych

3) Dla początkujących

4) Dla ministrantów – Ministrant na MAXA

5) Dlaczego warto wziąć udział w Rekolekcjach?

6) Świadectwa uczestników

7) Akt oddania