W niedzielę, 19 lutego, odbędzie się w naszym kościele Regionalne Spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.

Program

Spotkanie rozpocznie o godz. 10:30 Magdalena Buczek, założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.

O 11:00 Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Antoniego Długosza z Częstochowy. Podczas Mszy św. odbędzie się uroczyste przyjęcie dzieci do Kół Różańcowych.

Po Mszy (ok. godz. 12:00) półgodzinny koncert muzyczny w wykonaniu ks. biskupa.

Po koncercie (12:30) zapraszamy dzieci na poczęstunek do sali gimnastycznej w naszej szkole.

Wydarzenie będzie rejestrowane przez Radio Maryja i Telewizję Trwam.

Regionalne Spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci jest dla naszej parafii szczególnym wyróżnieniem. Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, także te, które nie należą do Koła Różańcowego, abyśmy wspólnie razem przeżyli to wydarzenie w pięknej, modlitewnej atmosferze.