Uczniów z klasy ósmej i III gimnazjum wraz z rodzicami zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach bezpośredniego przygotowania się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Drodzy kandydaci i rodzice znamy już termin Bierzmowania. Odbędzie się ono 24.04. tj. w środę o godzinie 18:00 w Bazylice Limanowskiej. Na naszej drodze przygotowania się do dobrego, świadomego i dojrzałego przyjęcia Sakramentu Bierzmowania pozostało już niewiele czasu, dlatego chciejmy go dobrze wykorzystać.

W dniach 25-27.03. odbędą się rekolekcje dla kandydatów  do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w domu rekolekcyjnym „Arka” w Gródku Nad Dunajcem. Zachęcamy wszystkich do wzięcia w nich udział, ponieważ rekolekcje doskonały czas spotkania z Bogiem i przemyślenia swojego życia. Wszelkie informacje u duszpasterzy.

Do Bierzmowania zostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”24-04-2019 18:00″ start_time=”1550944025″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]