Strona główna 32018-01-26T20:00:17+01:00

PARAFIA PW. ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA
W STAREJ WSI

Czas Mocy i Łaski trwa

Jesteśmy po Nawiedzeniu Figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie uroczystości: Radzie Parafialnej, poszczególnym osiedlom za wykonanie ozdobnych wieńców i bram powitalnych, przystrojenie drogi od granicy parafii i udekorowanie placu kościelnego, Ochotniczej Straży Pożarnej, pocztowi sztandarowemu, delegacjom niosącym Figurę św. Michała, ceremoniarzom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej, Chórowi Chłopięcemu [...]

23 września 2023|

Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła

PROGRAM NAWIEDZENIA FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA Z GROTY OBJAWIEŃ NA GARGANO w Parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Starej Wsi 8 – 10 września 2023 r.   PIĄTEK, 8 września 17:00 – Przyjęcie figury św. Michała Archanioła na granicy parafii; procesja do świątyni. 17:15 – Nabożeństwo oczekiwania w kościele (dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w procesji). 17:45 – [...]

2 września 2023|

Św. Teresa z Kalkuty – TRIDUUM

TRIDUUM PRZED WPROWADZENIEM RELIKWII ŚW. MATKI TERESY Z KALKUTY DO KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO W STAREJ WSI środa, 5 lipca Miej czas na modlitwę – to największa siła na ziemi 18:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu (modlitwa osobista z Panem) 18:30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 19:00 – Msza święta z homilią o św. Teresie z Kalkuty czwartek, 6 lipca [...]

1 lipca 2023|

Nabożeństwo do św. Józefa w czerwcu

W poniedziałek, 19 czerwca, o godz. 18:00, zapraszamy na kolejny, czwarty dzień miesięcznej nowenny do św. Józefa. Nowennę połączymy z nabożeństwem czerwcowym. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skrzynki św. Józefa wystawionej pod chórem. Zbliża się dzień imienin ks. Piotra, wikariusza w naszej wspólnocie. Podczas Mszy św., po nabożeństwie do św. Józefa, będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo [...]

18 czerwca 2023|

Nasz kościół z lotu ptaka

Porządek Mszy świętych

Niedziela i święta w ciągu roku:

7:00, 9:00, 11:00, 15:00

Wakacje (lipiec – sierpień):

7:00, 11:00, 15:00

Dni powszednie
(Zobacz intencje mszalne)

Spowiedź

Codziennie 30 min przed każdą Mszą Świętą.

Odpust parafialny

1 maja

V Synod Diecezji Tarnowskiej

Przejdź do góry