W sobotę, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O godz. 17:00 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji obrony życia. Po Różańcu Msza święta.

Zwiastowanie Pańskie to także Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Podczas Mszy świętej odbędzie się uroczyste przyjęcie chętnych osób do Duchowej Adopcji. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa dziewięć miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców.

Przy ołtarzu Piety Limanowskiej jest przygotowana lista, na którą można się wpisywać do piątku, 24 marca. Są również do pobrania legitymacje Duchowej Adopcji. Należy je wypełnić, wskazaną część odciąć i przynieść w sobotę na Mszę świętą.

Zachęcamy do podjęcia tej pięknej modlitewnej inicjatywy.