W dniach od 15 do 22 września
trwał Wielki Odpust  ku czci Matki Boskiej Limanowskiej.
15 września jak co roku z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka do stóp cudownej Piety, która umieszczona jest w prezbiterium Bazyliki limanowskiej.
Uroczystej Mszy św. na rozpoczęcie Wielkiego Odpustu Limanowskiego przewodniczył Metropolita Łódzki Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś. Pielgrzymi zamówili Mszę św. w swojej intencji, która będzie odprawiona
26 grudnia 2020 r.   

 

20 września odbyła się centralna uroczystość,  podczas której naszą parafię reprezentowali mieszkańcy osiedla Łąki, którzy na tą okazję przygotowali piękny wieniec dożynkowy.
Wieńce zostały poświęcone przez przewodniczącego sumie odpustowej
Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego.
Dziękujemy bardzo zarówno osobą, które wzięły udział w pielgrzymce w dniu 15 września, jak również mieszkańcom osiedla Łąki za przygotowanie wieńca i reprezentowanie naszej parafii podczas centralnych uroczystości w czasie Wielkiego Odpustu Limanowskiego.